Mioweb – skvělý nástroj pro digitalizaci vašeho podnikání aneb Cesta ke svobodě

Změny, které se udály v posledních letech, nám ukázaly, že spoléhat se na nějakou jistotu zvenčí, není ideální řešení. Vše se neustále mění. A v budoucnu tomu nebude jinak.

Možná se teď ptáte, co s tím?

Na to vám nikdo s jistotou neodpoví. A ani nemůže. Svoji realitu si totiž tvoříme sami. Mnohdy nevědomě a pak se sami sebe ptáme. Co se mi to … děje? A přitom je to tak jednoduché. Vše, co se nám nelíbí venku, stačí změnit uvnitř sebe.

Během uplynulých krizí nám to jasně dokázali vítězové, kterým se i v těchto náročných časech dařilo stejně dobře, nebo ještě líp. Řadili se sem obyčejní lidé, kteří ale neobvyklým způsobem vzali život do svých rukou a začali pracovat na změně.

U nedávné pandemie to byli např. podnikatelé, kteří sice byli ovládáni strachem, ale i přesto se rozhodli své uzavřené obchody a podniky přesunout do online prostředí. Sami byli  překvapeni, že to jde. Dokonce mnohem jednodušeji, než si z počátku mysleli.

Kdo dnes není online, jakoby ani nebyl.

Možná už máte svůj byznys překlopený do online prostředí.

Máte ho ale nastaven automaticky? To znamená, že celý proces od objednávky až po fakturaci a dodání vám zajistí systém, který pracuje pro vás 24/7. I během vaší dovolené nebo nemoci?

Pokud je vaše odpověď ne, může vám pomoci jednoduchý nástroj ー Mioweb.

Než se dostaneme k tomu, co vše může Mioweb udělat za vás, a jak si ho můžete sami jednoduše a intuitivně nastavit, podívejte se na tyto ženy, které si zpočátku vůbec neuměly představit, že zrovna jejich byznys lze prodávat online a automatizovaně.

Tyto ženy se rozhodly přes obavy, nejistoty a dost možná několik skeptických poznámek zvenčí do toho jít, a uspěly.

Jsou to podnikatelky, které jsou z různých oborů, a možná že se v některých najdete sami.

Nechte se příběhy úspěšných klientek a uživatelek Miowebu inspirovat.

Umělkyně Zuzana Freyja hovoří o tom, jak se web a online svět stal důležitou součástí jejího podnikání, přestože na internetu nikdy podnikat nechtěla.

Rozhovor o online projektu Cvičky Onlajn, který pohání nadšení a autenticita jeho zakladatelek Lůcy a Mary.

Rozhovor o přínosu webu pro podnikání a jeho postupném rozvoji až k vytvoření automatizovaného evergreen produktu s online podnikatelkou, koučkou a mentorkou Věrou Švach.

Rozhovor, ve kterém koučka Šárka Chapman představuje, v čem konkrétně jí web pomáhá v jejím podnikání.

Marie Helen Osvaldová učí ženy, jak se starat o své zdraví a nastartovat samouzdravovací schopnosti těla. Poslechněte si rozhovor, ve kterém vypráví, jak se jí podařilo překlopit svůj projekt do online podoby, a nechte se inspirovat.

Povídáme si o tom, jak se díky vytrvalosti a webu stalo z jejího projektu poháněného nadšením úspěšné online podnikání.

Jak se díky webu stalo z koníčku při práci podnikání na plný úvazek. Rozhovor s Katarínou Holubovou, odbornicí na pletení košíků z pedigu.

Rozhovor s Lucií Doležalovou, expertkou na návrh a řešení technické části online podnikání a autorkou kurzu pro virtuální asistentky. Poslechněte si, jak se uplatnit jako virtuální asistentka a proč jako podnikatel spolupráci s virtuální asistentkou zvážit co nejdříve.

Vyzkoušejte Mioweb na 30 dní zdarma >>

Proč se rozhodnout pro Mioweb?

MioWeb s.r.o je česká softwarová společnost, která působí na trhu již od roku 2012. Vyvíjí aplikaci Mioweb jakožto komplexní nástroj pro podporu úspěšnosti podnikání a realizaci (nejen) digitálních vizí a nápadů.

Mioweb zdaleka není jen nástrojem na tvorbu webových stránek. Podnikatelé uplatní zejména funkce pro tvorbu online kurzů a podporu prodeje. Nechybí prodejní cesta zákazníka, kampaně, pokročilá analytika, e-shopové funkce, automatické fakturace a uzavřené členské sekce.

To vše si můžete nastavit jednoduše pomocí návodů sami nebo si to nechat na začátku vytvořit jejich zkušeným webmasterem. A další změny v něm už zvládnete úplně sami.

Jaké jsou další výhody Miowebu?

Nemusíte se starat o technické nastavení hostingu, registraci domény o vše se stará Mioweb za vás.

Pokud byste časem zjistili, že vaše online podnikání nejde tak, jak jste si naplánovali, můžete se rozhodnout kdykoliv jinak. Nejste omezeni žádnou smlouvou.

Pokud se chcete dozvědět víc o tom, jak si neobvykle rychlou a jednoduchou cestou postavit svůj prodejni web, který pracuje za vás, vyzkoušejte si Mioweb na 30 dní zdarma.

Pokud potřebujete více informací, rezervujte si 30 minut konzultace zdarma se specialistou, který vám s radostí odpoví na vaše dotazy.

Prodávejte svoje know-how neboli ručně vyráběné výrobky, odkudkoliv a kamkoliv.
S aplikací Mioweb to hravě zvládnete.

Více informací o Miowebu najdete ZDE >>