17. leden je ve světě také známý jako Den odhození novoročních předsevzetí

Novoroční předsevzetí jsou skvělou příležitostí, jak se pořádně připravit na velkolepá selhání a zklamání, co říkáte? No, přijde čas, kdy prostě musíte uznat, že vaše novoroční předsevzetí byla nerozumná a nereálná, a ten čas nastává čtrnáct dní po začátku nového roku! Radujte se z nově nabyté svobody od mučivých diet a příšerných cvičebních režimů, vezměte do ruky krabičku cigaret a vypijte další sklenku vína. Den zahození novoročních předsevzetí vás osvobodí od prvních chyb nového roku!

Historie Dne bez novoročních předsevzetí

Historie Dne vykašlání se na novoroční předsevzetí je stejně stará jako novoroční předsevzetí. V opojném světle naděje na úsvitu nového roku všichni věříme, že příští rok bude jiný, že se nevrátíme ke starým zvykům a nenecháme věci pokračovat tak, jak jsou. Jaká škoda, že se rok co rok ukazuje, že novoroční předsevzetí jsou asi tak účinná jako děravý deštník, který chrání před deštěm.

Nenechte se jimi tedy déle svazovat, uvědomte si, že musíte udělat skutečné kroky, a to po celý rok, abyste dosáhli nějaké změny, a začněte se zabývat skutečnými změnami životního stylu. Po malých kouscích si můžete dávat celoživotní předsevzetí a nechat hořké zklamání z toho, že se vám nepodařilo srazit pár čísel, ve špíně změny celoživotních špatných návyků.

Jak oslavit Den odhození novoročních předsevzetí

Tahle část je celkem jasná, nemyslíte? Zahoďte ta novoroční předsevzetí jako zlozvyk. Stejně vás v tomto roce nedovedou do konce! Místo toho, jak bylo zmíněno výše, je nejlepší oslavit je přehodnocením svého života jako celku a začít hledat skutečné a smysluplné důvody ke změně, ne jen proto, že je nový rok a ten vám zázračně vnukne Vůli a odhodlání, které jste před rokem neměli.

Důležité je také uvědomit si, že některá vaše novoroční předsevzetí jsou jen hloupá, omezující nebo deprimující. Někteří lidé si přísahají takové věci, jako že se už nikdy nezamilují, a kdo to ve svém životě potřebuje? Vyjděte ven a začněte žít svůj život a být spokojeni s tím, kým jste, a pokud nejste skutečně spokojeni, změňte to z tohoto důvodu, a ne proto, že se přehoupl nový kalendář!

Takže hezké úterý 17. 1. a důstojně ho oslavte!

Zdroj >>>

https://www.daysoftheyear.com/days/ditch-new-years-resolutions-day/